MOTERIS...✨Опубликовал: Ajjana, 5-08-2022, 09:17, Психология 3-его тысячелетия / литовский, 30Galite dėvėti tris sijonus vieną ant kito, po vieną suknelę ir nebūti ja. Galite auginti ilgus plaukus, tuoktis, gaminti maistą, turėti vaikų ir... nebūti moterimi.

Jūs galite emociškai reikalauti iš jo rūpesčio ir dėmesio, ir ar dėl to tapsite moterimi?
Pirmiausia širdyje, o paskui ir galvoje suraskite pasipiktinusios ir nepatenkintos motinos balsą, atleiskite jai ir tapkite savo gyvenimo šeimininke.
Priimkite savo tėvą ir atleiskite jam, kad nedavė jums to, apie ką svajojote.
Išmokite duoti sau tai, ko norite, ir išmokite apsieiti be to, ko norite.
Kad taptum karaliene, turi būti Pelenė, šluojanti purvinas grindis ten, kur tikrai nenori. pereiti visus įgūdžių etapus, kurių prireiks gyvenime.
Išmokite mylėti tai, ko nekenčiate, ir nekęsti to, ką mylite.


Atrasti ir įžengti į savo protėvių atmintį, išgirsti jų giesmes kauluose ir priimti jų dovanas, aplankyti senovės Moterį, saugančią visos gyvybės pusiausvyrą.
Šimtą kartų atsiklaupsite ir šimtą kartų pakilsite nuo kelių, keliausite į kosmosą ir sužinosite, kaip skamba tikros vienatvės tuštuma.
O tada, kai suprasite ir išmoksite viską, dėl ko čia atvykote, išmoksite būti savimi.

Plaukti, skraidyti, šokinėti, riaumoti, šaukti, dainuoti ir šokti.
Jūs atrasite savo šaltinį, nebebūsite blaškomi nuo kranto iki kranto, nuo žmogaus iki žmogaus.
Būsite laisvi ir išmoksite pasirinkti Gyvenimo srovės kryptį.

Ir kiekviena išorinė audra taps stichijų šokiu, nes jūs esate stichija. Tavyje yra tūkstančiai ir tūkstančiai apraiškų, veidų ir veidukų, jausmų ir emocijų, tu esi srautas.
Pajuskite, koks jausmas susigrąžinti save.
Ir tada, kai iškyla iš savo gelmių, kai chaosas griauna tvarką, o chaosas įveda tvarką ir galiausiai praranda viltį ką nors pasiekti... jį pamatysite...
Tas, kuris perėjo ugnį ir vandenį, tas, kuris skrido ir krito, tas, kuris yra toks pat kaip tu, pavargęs ir toks pat kaip tu, kartu stiprus.
Turėsite ką pasakyti vienas kitam be žodžių...


A.Bragina


  • Нравится
  • 0

Похожие публикации

savespazinimas.lt

Gfun © 2022 "Savęs Pažinimas"

Visos teisės saugomos