PRAKTIKA PER SAULĖGRĮŽOS DIENĄ IR NE TIK+LAISVO ŽMOGAUS MANIFESTASŠį pratymą galima atlikti ne tik per Saulėgrįžos dieną, bet ir bet kurį kitą dieną, kai bendraujama su Nepasireiškiančių Pradžių Energijomis, kurios per Saulės Logosą, planeta Saulė (kai jaučiate širdies impulsą-kviečiame jį).

SONASTROI

Sėdėk patogiai.
Nukreipk savo dėmesį į savo kvėpavimą.
Klausykis savo širdies.

Meditacija:
Lėtai pasakyk paskui manęs arba po tavo balsu (arba užregistruotą savo diktofone):
"Aš Esu Šviesoje savo Dieviškojo Aš, aš. Žmogus (Moteris, Vyras) sąmoningai susijungusi su savo Tikraja Esybe: Be sąlygų Meilės-Gyvenimo energija, esančia mano širdyje, kreipiuosi į Tave, Nepasireiškiančią Pradžią Pradžių, pasireiškiančią Per Saulės Logosą-planetą Saulę ir prašau:
"Apmąstyti mano dėkingumą ir padėkoti už visus Tavo dovanotus mane, Žmogų, nuo mano gimimo momento šiame kūne.
Būtent dabar atvėriau Tavo šviesą, Nepasireiškiančią Pradžią Pradžių, kuri juda per Saulę.
Aš priimu be sąlygų Meilės energiją, kuri dabar gydo iškreiptas energijas, esančias mano pasąmonėje, atnaujinant mane, žmogų, visuose būties lygmenyse ir sublygmenyse, įskaitant šią
Nepasireiškiančią Pradžią Pradžių, aš prašau Tavo Aukščiausios Tavo šviesos, ateinančios prie manęs su saulės spinduliais, išskaityti energinius blokus, energinius užkietėjimus, esančius mano subtilyse: mano priežastinėje-pasekmės kūne, protinėje, skausmingoje, emocinėje, eterinėje kūne ir mano ląstelėse.
Aš prašau atkurti pirmapradę mano medžiagos švaros energiją, mano Vienuolio Dvasios sąmonę visuose Būties lygmenyse ir sublygmenyse, įskaitant šią.
Ir aš, Žmogus, pareiškiu. Aukščiai pareiškiu savo tikslą atkurti ryšį tarp Dvasios ir žemiškojo formos:
"Teatstos gyvenimo meilės Dvasios ryšys tarp dieviškų sąmonių visų mano Vienuolio Dvasios lygių, su visais žemės sąmonės mano kūno lygiais.
Visi mano žvaigždžių-žemės sąmonės aspektai, mano Vienuolio Dvasios sąmonės = vyro ir moters dalių manyje… pirmapradų vaikų sąmonės energija man, Jo nuoširdus džiaugsmas, laimė, harmonija, linksmybė.
Leisk man, žmogui, atsirasti Dieviškų manimi, Dievišku žmogumi.
Leisk man atskleisti savo gyvenimą visų geriausių dalykų gausa, skirta man tavo dvasiai, žmogui.
Ir aš, žmogus, leidžiu sau priimti ir priimu naujo, geriausio savęs versijos atsiradimą, žmogaus, mano žemiame kūne, atverdamas naujus nuostabius išgyvenimus ir santykius, kaip su savo aspektais, savo naujos versijos, taip ir su kitais.
Man, žmogui, būdamas dabar, atkuriamas protinis-emocinis pusiausvyros.
MANO ŠIRDIS, kurioje yra Nepasireiškiančios Pradžios Pradžios sąmonė = šviesos žiburys, išreiškiantis, pasireiškiantis savo Gyvybės Dvasia, nešančia meilę, o Sieloje, pasireiškiančia savo žmogiškumu, gailestingumu ir visais nuostabiais žmogiškais bruožais, GENERUOJA BE SĄLYGŲ MEILĖS ENERGIJĄ.
Ir aš, žmogus, išspinduliuoju šią be sąlygų meilės energiją į Erių, taip harmonizuodama save, žemiškąją, dvasinę, visą Erio erdvę ir tuo pat metu mintyse, aš apkabinau Žemę sparnais be sąlygų meilės energija.
AŠ, ŽMOGUS, UŽ PASAULĮ VISAME PASAULYJE. VISAME PASAULYJE.
KAIP MANO MIKROKOSMOJE, TAIP IR MAKROKOSMOJE.
TE BŪNA TAIP.
Te Man Būna pagal Tavo Tikrąją Dieviškosios šviesos valią manyje.
Ir te išsisklaido ego viduje.
Ir te pasireiškia Dieviškoji šviesa Tikrosios Mano Prigimties manyje = Dieviškosios Žmogaus sąmonėje čia ir dabar.
Tegul taip bus!
Te Dieviškoji Mano Tikrojo Esybių sąmonė, Įvykdyta čia ir dabar."
Priimta vykdymui.
Atlikta.

Perduota NEJA (Nepasireiškiančios Vienos Aš)
Pateikė - Leja Myle Aumiene
+
LAISVO ŽMOGAUS MANIFESTAS
? Laisvė man – ne tikslas, o gyvenimo būdas.

? Tai, ką aš manau, atitinka tai, ką sakau ir darau. Vengiu melo ir veidmainystės.

? Palaikau kitų laisvės raišką ir gerbiu jų nuomonę.

? Esu atsakinga už savo mintis, žodžius ir veiksmus. Nesitikiu, kad už mane kas nors nuspręs, ir nesiskundžiu aplinkybėmis.

? Suprantu, kad galiu klysti, ir esu pasiruošusi pripažinti savo klaidas.

? Mano nuomonė gali pasikeisti. Neprisirišu prie ankstesnių idėjų dėl pastovumo iliuzijos.

? Stengiuosi atskirti faktus nuo spėlionių ir norų, suvokdama, kad visko negaliu žinoti.

? Nuomonių apie tikėjimą nepriimu vien dėl šaltinio autoriteto. Savarankiškai analizuoju informaciją ir ją tikrinu per patirtį.

? Baimė yra pagrindinė kliūtis laisvei. Paleidžiu gyvenimo, žmonių ir savęs baimę ją pastebėdamas ir pripažindamas.

? Suvokiu ir priimu savo jausmus ir troškimus be gėdos ir kaltės jausmo. Esu atvira išreikšti savo jausmus ir įgyvendinti savo norus.

? Sutikti žmonės man neša žinutes ir unikalias pamokas. Netgi atsitiktiniai pokalbiai gali praturtinti jus reikalinga informacija.

? Kol mano sąmonė dar nepasiruošusi giliam paslapčių ir įžvalgų supratimui, esu pasiruošusi išgyventi išbandymus ir apsivalyti nuo baimės, pykčio ir geismo.
из инета


  • Нравится
  • 0

Похожие публикации

savespazinimas.lt

© 2024 "Savęs Pažinimas"

Visos teisės saugomos