ŽMOGUS IR VIBRACIJŲ DAŽNISОпубликовал: Ajjana, 23-10-2020, 23:47, Научно-познавательные / литовский, 1 723Kokią minčių, žodžių, emocijų kokybę neša savyje žmogus, tokį vibracijų dažnį jis ir skleidžia. Žmogaus dažnių kriterijus – yra žmogaus sąmoningumas.
Ką reiškia sąmoningas žmogus? Tai žmogus pas kurį ryšys su siela jau yra suderintas 50%.
Pavyzdžiui. Vidutinis statistinis planetos gyventojas, kuris iš viso apie jokias aukštas materijas niekada nesusimąstė ir net nesiruošia: vaikščiuoja į savo darbą, valgo geria, džiaugiasi seksu ir atostogomis, taupo pinigus visokioms materialinėms gerovėms, nusivilia jei staiga atšaukiama kelionė prie jūros, ir laiko žmoną / vyrą savo nuosavybe tarsi šaldytuvą ar mikrobangų krosnelę, - pas tokį žmogų ryšys su sielą įvairiuose gyvenimo momentuose svyruoja nuo 10 iki 20%.
Kuo aukštesnis žmogaus vibracijų dažnis, tuo sudėtingesnis ir įdomesnis jo gyvenimo raštas. Kuo žemesnis dažnis, tuo beformiškesnis jo gyvenimo piešinys.

Viskas Visatoje – tai energija! Viskas kas mus supa susideda iš energijos, reiškia viskas turi savo vibracijos dažnį. Mūsų Žemė kaip planeta nėra išimtis.
Tūkstantmečių eigoje vibracijų dažnis (t.y svyravimai per sekundę) mūsų planetoje siekė 7,6 Hz. Fizikai vadina jį Šumano rezonanso dažniumi.
Tokiose sąlygose žmogus jautėsi komfortiškai, nes vidutinis smegenų alfa-ritmo dažnis yra 7-13 Hz (relaksacija, transo būsena).
Aukštesni smegenų dažniai – tai beta bangos: 13-35 Hz (įprastas smegenų dieninis aktyvumas). Dar aukštesni – gama bangos: 35 Hz ir daugiau (kūryba, įkvepimas, nušvitimas).
Tačiau Šumano dažnis pradėjo kilti. Nuo 1986 metų mokslininkais pastebimas supančio mus pasaulio dažnių augimas. Žemė didindama savo dažnį, lyg „žadina“ žmones, priverčia jų smegenis išeiti iš „miegojimo“ ir dirbti sąmoningiau.
Beta dažnyje (13-35 Hz) smegenys funkcionuoja jau beveik be rūko, t.y. sveikai. Kitaip sakant, žmonėms jau nebereikės medituoti, tam kad gauti prieigą prie įvairių laukų, kanalų, gebėjimų. Viskas tai vyks savaime, kaip kvėpavimas arba kalbėjimas.
Štai kodėl dabar yra taip svarbu greičiau išlaisvinti Žemės energetinę erdvę nuo beverčių minčių, vertybių, žemesniųjų idėjų ir tt. Žmonės kurie to nesupranta, palaipsniui įvairiais keliais išeina iš Žemės plano. Tai gali būti: ligos, nelaimingi atsitikimai, karai, stichinės nelaimės. Prieš kiekvieną žmogų dabar yra pasirinkimo teisė: eiti toliau kartu su Žeme į sekantį jos vystymosi ciklą, arba eiti į sekančią reinkarnaciją į sekantį žemadažnį pasaulį. Mūsų teisė rinktis.
Gama ritmas – 35 Hz ir daugiau: įprasto žmogaus netreniruotos smegenys negali pasiekti ir tuo labiau išlaikyti tokius dažnius.
Dažnio didėjimas „išstumia“ mus prie subtiliųjų pasaulių suvokimo, tuo pačiu atsidaro savirealizacijos galimybes per kūrybiškumą.

Ne daugeliui žinoma kad:
Nelaimės dažnis – nuo 0,1 iki 2 Hz
Baimė – nuo 0,2 iki 2,2 Hz
Apmaudas – nuo 0,6 iki 3,3 Hz
Erzinimas – nuo 0,9 iki 3,8 Hz
Pasipiktinimas – nuo 0,6 iki 1,9 Hz
Jautrus reagavimas pykčiu – 0,9 Hz
Pykčio priepuolis – 0,5 Hz
Pyktis – 1,4 Hz
Puikybė – 0,8 Hz
Išdidumas (didybės manija) – 3,1 Hz
Abėjingas nesiskaitimas, nuvertinimas – 1,5 Hz
Pranašumas – 1,9 Hz
Geradariškumas, didingumas – 95 Hz
Dėkingumo vibracijos („ačiū“) – 45 Hz
Širdingas dėkingumas – nuo 140 Hz ir aukščiau
Vienybė ir bendravimas su kitais žmonėmis – 144 Hz ir aukščiau
Atjauta – nuo 150 ir aukščiau (o gailėstis tik 3 Hz)
Meilė, kai žmogus supranta jog meilė tai geras šviesus jausmas ir didelė jėga, bet širdimi mylėti dar nepavyksta – 50 Hz
Meilė, kurią žmogus generuoja savo širdimi visiems be išimties žmonėms ir viskam gyvam – nuo 150 Hz ir aukščiau
Besąlyginė meilė, priimta Visatoje – nuo 205 Hz ir aukščiau
Didinkite savo vibracijų dažnius, bukite dėkingi, atviri, klausykitės savo širdies ir dovanokite sau ir pasauliui besąlyginę meilę!
(Iš rusų k. interneto šaltinių)


  • Нравится
  • 0

Похожие публикации

savespazinimas.lt

Gfun © 2023 "Savęs Pažinimas"

Visos teisės saugomos